O Konferencji

 

 

 

 

Drodzy Studenci i Młodzi Naukowcy,

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w  Konferencji "Studenckie Onko-Forum 2022", która odbędzie się 28 maja 2022 roku w Narodwym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie. Chcemy aby SOF22 był miejscem, w którym studenci i młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować wyniki swoich badań naukowych dotyczących tematyki onkologicznej, posłuchać wykładów zaproszonych gości, a przede wszystkim poznać osoby o podobnych zainteresowaniach.

Zapraszamy do czynnego udziału i przesłania streszczeń swoich prac - przyjmujemy zarówno prace oryginalne, opisy przypadku jak i prace przeglądowe dotyczące szeroko rozumianej tematyki onkologicznej. Szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania streszczeń dostępne są w regulaminie.

Wszystkich studentów zapraszamy również do biernego uczestnictwa oraz wysłuchania prezentacji przygotowanych przez koleżanki i kolegów. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej zapewniając możliwość uczestnictwa zarówno stacjonarnego jak i wirtualnego.

Do zobaczenia 28 maja!

Komitet Organizacyjny SOF22


Udział w konferencji jest bezpłatny!

Prosimy nie zwracać uwagi na informacje o numerze konta podanym w zakładce z formularzem rejestracyjnym.


WAŻNE DATY:

10 kwietnia 2022 - termin nadsyłania streszczeń

1 maja 2022 - termin poinformowaniu o wyniku oceny streszczeń

20 maja 2022 - termin rejestracji uczestników biernych

28 maja 2022 - spotykamy się na SOF22 w Warszawie!